Nejnovější zprávy: Taverna pořádá další rande pro nezadané. Tentokrát ve věku 40 až 50 let Další eso z líhně Baníku. Kdo je talent, který načal ligovou kariéru vlastňákem?

Společnost

Krása flanelu! Vybrali jsme TOP 100 fotografií ze soutěže Ukaž flanel!

První ročník módní a společenské akce Ostravské flanelové dny, který skončil v sobotu, vybral 100 TOP fotografií, které lidé Ostravským flanelovým dnům poslali v rámci soutěže Ukaž flanel!

Foto: Petra Burešová

"Hned první ročník Ostravských flanelových dnů nám ukázal, že naše snaha, tedy navrátit flanelu jeho dobré jméno, čest i budoucnost, se neminula účinkem," řekl předseda organizačního výboru Ostravských flanelových dnů Jaroslav Baďura.

Více o cílech akce si můžete přečíst v článku Začaly Ostravské flanelové dny. Akce chce ukázat, že flanel má budoucnost.

Během pouhých deseti dnů se k myšlence návratu flanelu jako poctivé, solidní a slušné látky s budoucností přihlásily stovky a tisíce lidí z celé země.

Do soutěže Ukaž flanel! se s mimořádně vkusnými a mnohdy i fashion vyvedenými fotografiemi přihlásily na facebookovém profilu Ostravských flanelových dnů stovky nadšenců.

Festival podpořila také celá řada osobností. K jeho myšlenkám se připojil například známý ostravský herec Norbert Lichý nebo podnikatel a majitel fotbalového klubu Baník Ostrava Václav Brabec.

Ostravské flanelové dny ocenily v průběhu trvání akce řadu soutěžících, kteří poslali snímky do soutěže Ukaž flanel! Poslední tři poukázky na nákup flanelového zboží do ostravského obchodu WOOX (od nich dostala flanelovou košili od prezidenta Petra Pavla i slovenská prezidentka Čaputová) získávají Petra Burešová, Kristýna Swanky Dekická a Tomáš Břeský. Obchod WOOX sídlí v ostravském Futuru hned vedle Mc Donald's.

Fotogalerie

Autor: Ostravské flanelové dny