Nejnovější zprávy: Panenky, se kterými si hrály naše maminky a babičky. Zámek hostí unikátní výstavu ​Harenda baví degustacemi i českou kuchyní v moderním pojetí

Společnost

Srazili ženu, odvezli ji do nemocnice a odjeli. Hledá je policie

Policie pátrá po osádce motorového vozidla, které v neděli 28. března srazilo na přechodu pro chodce v Ostravě-Porubě starší ženu (ročník 1946), která utrpěla vážná zranění.

Na tomto místě došlo k nehodě. Foto: Policie ČR

K dopravní nehodě došlo krátce před třináctou hodinou odpolední na křižovatce ulic Francouzská a Hlavní třída v Ostravě-Porubě ve směru k ulici Nad Porubkou.

"Starší ženu co zde přecházela silnici po přechodu pro chodce, srazilo osobní motorové vozidlo značky Škoda Felicie zelené barvy s černou kapotou," uvedla policejní mluvčí Karolína Bělunková.

Vozidlo na místě nehody zastavilo, z místa spolujezdce vystoupila žena, která zraněnou naložila do vozidla, a tu následně auto odvezlo do nemocničního zařízeni. Jen co zraněnou předali zdravotníkům, z nemocnice odešli.

Dle dostupných informací měly ve vozidle cestovat dvě osoby, muž řidič a žena spolujezdec, oba dva ve věku kolem třiceti let.

"Veřejnost, která by mohla sdělit jakékoliv informace nejenom k průběhu této dopravní nehody, ale také jakékoliv informace k osobnímu vozidlu, popřípadě současným majitelům, prosíme, aby kontaktovala linku 158 či sdělila informace na kterékoliv policejní služebně," dodala mluvčí.