Nejnovější zprávy: Krása flanelu! Vybrali jsme TOP 100 fotografií ze soutěže Ukaž flanel! Řidička v Ostravě uvízla v tramvajovém kolejišti, poslala ji tam navigace

Auto

SsangYong otevřel nové dealerství vozů v Ostravě

AF Centrum v Ostravě – Vítkovicích se stalo sedmým oficiálním prodejcem korejských SUV SsangYong v České republice.


Autor: AF Centrum s.r.o.

Není náhodou, že korejská značka specialistů na SUV a terénní vozidla má ve znaku dva draky. Dravost jí rozhodně nechybí. Když jsme od Jana Vinického přebírali Alfu Romeo, na jejíž test se můžete těšit v prosincovém vydání tištěného magazínu, nemohli jsme si v areálu AF Centrum nevšimnout čilého pracovního ruchu a řady zajímavých a neokoukaných SUV.

A teď už je to oficiální. AF Centrum s.r.o., které od nepaměti naleznete na Výstavní ulici v Ostravě – Vítkovicích, se stalo oficiálním prodejním a servisním střediskem korejských vozů značky SsangYong.

SsangYong aktuálně nabízí čtyři modely. Trojici SUV Tivoli, Korando a Rexton doplňuje pick-up Musso Grand. Krátká statická prohlídka ukázala, že se jedná o designově povedené vozy a naše nenápadná sondáž cenové politiky nás pak ještě utvrdila, že tahle auta musíme vyzkoušet.

Pokud nechcete čekat na náš test a prostě je chcete vidět nebo vyzkoušet na vlastní kůži, začněte na webových stránkách http://ssangyong.afcentrum.cz/ kde naleznete všechny potřebné informace nebo se rovnou zastavte do Vítkovic.

Fotogalerie