Nejnovější zprávy: ​Dock otevírá nové bistro. Originální koncept nabídne eko-fastfood i zmrzlinu Třebovická ulice v Ostravě se bude opravovat, autobusy pojedou jinak

Gastronomie

Taverna pořádá další rande pro nezadané. Tentokrát ve věku 40 až 50 let

Řecká restaurace Taverna na rynku, která sídlí v Ostravě na Kuřím rynku, pořádá další Živé rande, takzvaný speed dating.

Ilustrační foto: pixabay.com

"Po minulé seznamce, kdy jsme pozvali nezadané ve věku od 35 do 45 let, se na nás obrátilo několik starších zájemců o seznámení. Proto jsme se jim rozhodli vyhovět," říká provozovatel Taverny na rynku Michal Šlachta.

"Až 12 mužů a 12 žen bude mít možnost se seznámit u sklenky dobrého vína, kávy a řecké speciality. V pětiminutovém intervalu se tak během dvou hodin páry prostřídají u tuctu stolečků. Každý bude mít možnost si se svým protějškem popovídat a zjistit vzájemné sympatie, které vyplní do takzvané dating karty. Na konci večera ji odevzdá a my na základě shody do 24 hodin předáme kontakty," uvedl Michal Šlachta.

Živé rande se v taverně koná již počtvrté. "Dosud jsme u nás přivítali 56 účasníků a pomohli k celkem sedmadvaceti propojení. Víme už také o několika párech, které jsou díky naší seznamce spolu," říká Michal Šlachta. Přiznává, že seznamku si původně vymyslel i kvůli sobě, protože je také nezadaný.

"Nebojte se přijít a popovídat si. U sklenky dobrého vína a něčeho malého k zakousnutí brzy ostych opadne a všichni se chtějí bavit a povídat si až do zavíračky i po ní, to už ze zkušeností víme," zve provozovatel restaurace.

Živé rande se koná pouze při naplnění kapacity alespoň z osmdesáti procent, proto je zapotřebí rezervace na telefonním čísle 608 202 709 nebo prostřednictvím e-mailu: ziverandevtaverne@seznam.cz.

"Je třeba zadat jméno, telefonní číslo a věk. Těšíme se na vás," dodává šéf taverny.

Rande se koná v sobotu 25. března od 17 hodin. V ceně 390 korun je nejen přípitek, ale také večeře pro každého z účastníků.