Nejnovější zprávy: Fotogalerie: Ostravská dáma na kolejích řídí i fotí tramvaje. A že jí to jde! Fakultní nemocnice Ostrava očkuje seniory, denně jich stihne 200

Společnost

U Klimkovic se převrátil seat, řidič byl při nehodě zraněn

​Dvě ostravské jednotky profesionálních hasičů zasahovaly v úterý 12. ledna dopoledne na silnici mezi Klimkovicemi a Josefovicemi u nehody osobního automobilu značky Seat Leon, který skončil na střeše na vozovce.

Foto: HZS MSK

"Hasiči jeho zraněného řidiče ošetřovali a seat obrátili zpět na kola pomocí vyprošťovacího speciálu MB Actros Bizon," uvedl mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Nehoda se stala krátce před devátou hodinou ranní. Na okraj Klimkovic (okres Ostrava-město) ihned vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Poruba a Zábřeh, odkud byl dodatečně povolán i vyprošťovací speciál Bizon.

Při příjezdu hasičů na místo nehody byl již zraněný řidič mimo havarované auto. Nakonec skončil ve Fakultní nemocnici Ostrava.

Silnice byla průjezdná v jednom pruhu, pouze při vyprošťovaní havarovaného seatu Bizonem byla asi na dvacet minut zcela uzavřena.