Nejnovější zprávy: OneHouse. Moderní, designové a úsporné domky z Ostravy Lexus v Ostravě chystá vánoční trh s Davidem Valíčkem i dárky z MasterChefa

Společnost

​Molekulární vodík jde do světa ve dvou nových produktech

Jak využít přirozeně efekt molekulárního vodíku? Dva nové produkty H2 Forte a H2 Dent Care uvádí na trh česká společnost H2 World Health and Beauty Company, která je světovým lídrem v jeho aktivaci i využití.

Foto: H2 World Health and Beauty Company

Molekulární vodík je nejmenší molekula ve vesmíru. Díky tomu a vysoké rozpustnosti v tucích snadno proniká až k mitochondriím, pohonu buněk biologického systému. Má tak velký potenciál působit jako inovativní terapeutický nástroj s pozitivním vlivem na léčbu mnoha zdravotních problémů.

Společnost H2 WORLD HEALTH & BEAUTY COMPANY s.r.o. se v čele s Davidem Maršálkem spojila s experty z celého světa, nové produkty jsou výsledkem jejich dlouholetého výzkumu. Dceřiná společnost H2 Pharm s.r.o. se zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů v oblasti molekulárního vodíku.

„Jeho vliv na regeneraci organismu je téměř zázračný. Medicína, natož veřejnost, ho ještě nedocenily,“ říká pan Maršálek.

Proč vkládáte do vodíku tolik energie a naděje?

Vědci zjistili, že molekulární vodík pomáhá optimalizaci imunitního systému a ochraně před virovými infekcemi a dalšími nemocemi i těmi, které souvisí s věkem. Dále podporuje zdravé funkce orgánů, zlepšuje regeneraci po sportu a přirozeně rozvíjí krásu. Navíc má antioxidační efekt. Toto vše a ještě mnohem více, což je obzvlášť pro dnešní dobu velmi důležité.

Kdy a kde funguje molekulární vodík nejlépe?

Hlavní cílovou skupinou je generace 40+. Nejdůležitější působení má na tzv. chronickou únavu. Sportovcům a aktivním jedincům pomůže zregenerovat poškození svalů a sníží enormní množství kyslíkových a dusíkových radikálů.

H2 Forte je speciální doplněk stravy podporující přirozenou tvorbu molekulárního vodíku v těle. Tablety jsou obohaceny o kurkuminoidy (což jsou žlutá diferuloymethanová barviva) a vhodnou formou minerálu hořčíku.

Extrakt oddenku kurkumy přispívá k optimální činnosti jater. Hořčík zase k elektrolytické rovnováze, správnému energetickému metabolismu a také lepšímu fungování nervové soustavy, která ovládá činnost celého těla.

Foto: H2 World Health and Beauty Company

V tabletách není GMO, lepek, laktóza, konzervační látky ani umělá barviva, jsou vhodné pro vegany a diabetiky. H2 Forte využívá trochu naše tělo, ale především mikroby v našich střevech. Dochází k endogenní tvorbě molekulárního vodíku, který

proniká do celého těla, přednostně do jater a trávicího ústrojí. Tam bývají často problematické chronické zánětlivé procesy. Vodík je unikátní v tom, že dokáže tyto škodlivé procesy přerušit a tělo si pak skutečně poradí samo.

Doporučuje se užívat 1 tabletu 3 krát denně, nejlépe po jídle a důkladně zapít. A důležitá informace je cena, oproti předchozím produktům se snížila na 890 Kč (120 ks tablet v balení).

Produkt H2 Forte má velmi unikátní složení účinných látek, které tělu přináší další následující benefity:

Benefity podávání trehalosy

Trehalóza je neredukující disacharid se dvěma molekulami glukózy spojenými prostřednictvím α, α-1,1-glukosidické vazby. Trehalosu se v posledních několika desetiletích věnuje pozornost kvůli její roli v neuroprotekci, zejména na zvířecích modelech různých neurodegenerativních onemocnění, jako jsou Parkinsonova a Huntingtonova choroba. Převládající hypotéza je, že trehalóza chrání neurony indukcí autofagie, čímž vylučuje agregáty proteinů.

Trehalóza chrání terciární strukturu bílkovin a udržuje tak jejich funkčnost. Proto se používá např. při uchovávání transplantačních orgánů, kmenových buněk, spermatu a různých vzorků tkání.

Trehalosa stimuluje autofagii - autofagie je životně důležitý obranný mechanismus, který odstraňuje mutované a poškozené buňky. Nedostatek autofagie se skrývá za metabolickými poruchami, poškozením mozku, rakovinou, stárnutím, infekcemi atd. Trehalosa se úspěšně podává u steatozy jater.

Benefity podávání mannitolu

Mannitol i v malých dávkách snižuje otoky mozku a snižuje nitrooční tlak (cenné u glaukomu). Je mírným diuretikem.

Benefity malých dávek kurkuminu

Kurkumin je v malých dávkách antioxidantem, ve velkých dávkách se chová prooxidačně. Kurkumin moduluje celulární a humorální imunitní odpověď. Kurkumin je mírným inhibitorem Pgp proteinu, a to nejen v enterocytech, ale i u bakteriálních buněk. Zvyšuje tak dostupnost nutrientů nejen u člověka, ale hlavně u bakterií (vliv malé dávky). Takto si vysvětlujeme značný nárůst tvorby střevních plynů, včetně vodíku při společném podání s vhodnými sacharidy.

H2 Dent Care zajišťuje komfortní zubní hygienu s využitím molekulárního vodíku. Zabraňuje tvorbě zubního kamene a usazenin, působí protizánětlivě a je kompaktnější a přenositelnější než zubní pasta.

Tableta se rozkouše v ústech, čímž se dosáhne jemné konzistence. Při kontaktu se slinami se začne uvolňovat molekulární vodík. Pak si čistíte zuby běžným způsobem mírně navlhčeným kartáčkem asi tři minuty. Pro lepší účinky se tak činí dvakrát denně. Balení 60 tablet se prodává za 390 Kč.

Foto: H2 World Health and Beauty Company

H2 Dent Care představuje novou generaci péče o dutinu ústní. Účinky jsou komplexnější než při použití zubní pasty. Tajemství je skryto v malé voňavé tabletě. Po jejím vložení do úst a rozkousání vzniká aromatická směs, kterou nejen kvalitně vyčistíte zubní sklovinu, ale dosáhnete i něčeho neočekávaného.

Směs ve slinách intenzivně produkuje molekulární vodík, který působí v celé dutině ústní a proniká do hloubky. Jeho molekula je tak malá, že nemá překážek ve sliznici, ani kostech. To žádný jiný produkt neumí. Prostupováním do tkání v nich pak může reagovat s reaktivními formami kyslíku a dusíku.

Výsledkem je téměř okamžitý protizánětlivý efekt a úleva od bolesti. Tuto vlastnost ocení hlavně ti, kteří mají v ústech chronické patálie, jako ulcerace, léze, parodontózu, gingivitidu. Pronikání vodíku do mozku má neuroprotektivní účinky a může tedy posunout projevy demence a Alzheimerovy choroby do podstatně vyššího věku.

Více informací o těchto produktech a molekulárním vodíku najdete na www.H2world.world