Nejnovější zprávy: OneHouse. Moderní, designové a úsporné domky z Ostravy Lexus v Ostravě chystá vánoční trh s Davidem Valíčkem i dárky z MasterChefa

Společnost

​Přijďte si v květnu zasportovat do ostravského Avionu!

Nákupní centrum Avion Shopping Park Ostrava se v květnu zaměří na zdravý životní styl.

Ilustrační foto: Avion Shopping Park

Po zimní přestávce pro své návštěvníky opět zpřístupní oblíbený Sport Park. Příznivci pohybu na čerstvém vzduchu si během zahájení v pátek 17. a sobotu 18. května užijí spoustu zábavy a soutěží.

Jarní únava je každoroční fenomén, všude se o ní mluví, ale jak s ní zatočit? Rozhodně byste měli rozpohybovat své tělo, i když to po zimě možná půjde ztuha. Ale čerstvý vzduch je životabudič a šanci mají i ti, kterým se nechce z města vyrážet příliš daleko.

Navštivte zdarma populární sportovní zónu, která bude tradičně zprovozněna u ostravského nákupního centra Avion Shopping Park. Některé atrakce ale najdete i uvnitř Avionu. Zóna mezi jinými nabídne více než 14 nafukovacích atrakcí. Těšit se můžete například na překážkovou dráhu, velkou skluzavku nebo skákací hrady.

A co dalšího pro vás chystáme? Páteční dopoledne je určeno školákům. Ti se ve venkovní sportovní zóně na obří, 100 metrů dlouhé nafukovací překážkové dráze utkají v závodě o nejrychlejšího běžce. Odpoledne bude vstup na dráhu umožněn i veřejnosti.

V sobotu se pak malí i velcí mohou na stejné atrakci zúčastnit závodu ve třech věkových kategoriích o medaile, poháry a hodnotné věcné ceny, nebo si jen tak nezávazně zaskotačit.

Návštěvníkům Avion Shopping Parku budou od 10 do 19 hodin bezplatně k dispozici také skákací hrady pro nejmenší, herní zóna složená z velkých dřevěných her pro celou rodinu, výuka discgolfu s instruktorem, školička in-line bruslení a skateboardingu pro děti nebo půjčovna dětských bruslí a skateboardů včetně chráničů a přileb.

Vnitřní zónu s nafukovacími atrakcemi, skluzavkami a hrady pro nejmenší pak najdete u kavárny Starbucks a před parfumerií Douglas.

Po náročném sportovním výkonu jistě přijde vhod bohatá nabídka streetfoodového občerstvení. U venkovních stánků provozovatelů Happy Fries, Bistro NO nebo Brambora z pece si vybere každý, milovník poctivých burgerů, sendvičů, hranolků na různé způsoby, gruzínských specialit nebo sladkostí.

Žízeň pak kromě nealkoholických nápojů můžete uhasit i pivním speciálem. Sobotní odpoledne vám navíc zpříjemní vystoupení oblíbených zpěvaček. V 15:30 se ve venkovní zóně Sport Parku představí Markéta Konvičková a o dvě hodiny později zazpívá Dara Rolins.

„Velmi nás těší, že sportovní zóna je mezi našimi návštěvníky tak oblíbená. Po celý rok se pro ně snažíme připravovat zábavný i naučný doprovodný program. Lidé k nám míří nejen za nákupy, ale rádi zde se svými blízkými smysluplně tráví svůj volný čas,“ říká ředitelka ostravského Avionu Zuzana Pilipčincová.

Pro podrobnější informace k otevření sportovní zóny sledujte web www.ostrava.avion.cz a facebookový profil Avion Shopping Parku Ostrava.

Všechny vás srdečně zveme!