Nejnovější zprávy: Na ostravské jeviště míří legendární Lojzek Lapáček. Jeho osud je spojený s Baníkem Únik před exekucí? Milostivé léto pomohlo v kraji jen hrstce lidí

Auto

Nový Lexus NX přijíždí do Ostravy

Nejmodernější Lexus bude konečně k vidění v Ostravě. Pouze v pondělí a úterý 29. a 30. listopadu!


Autor: Lexus ČR

Lexus Centrum Ostrava v areálu AUTOBOND GROUP v Hrabové nabídne v pondělí a úterý možnost prvního seznámení se s nejnovějším a nejmodernějším přírůstkem v modelové řadě vozů Lexus.

„Nový Lexus NX přináší řadu moderních prvků. Bez debat jde o nejvyspělejší Lexus, který k dokonalému hybridnímu pohonu a prvotřídnímu zpracování přidává novou multimediální platformu, včetně funkce Hey Lexus“, zve zákazníky k prohlídce vozu Jakub Krečmer, vedoucí prodeje Lexus Centra Ostrava.

Nejen s multimédii, ale s celou řadou jedinečných vlastností vozů Lexus vás během dvou dní seznámí zkušení prodejci a technici z jeho týmu. Krom statické prezentace Lexusu NX bude samozřejmě připravena celá flotila testovacích vozů z portfolia značky.

Zákazníci, kteří si do 31. prosince objednají některý z vozů Lexus NX, získají od Lexus Centra Ostrava sadu zimních pneumatik pro svůj nový vůz zcela zdarma.

Kdo by se nemohl dočkat Lexusu, může do areálu AUTOBOND GROUP vyrazit již v sobotu a neděli na tradiční Toyota víkend. 27. a 28. listopadu budete mít jedinečnou možnost mimo jiné otestovat novou Toyotu Yaris Cross, která dosud byla vystavena jen staticky.

I tato návštěva autosalónů Toyota AUTOBOND GROUP v celém kraji se vyplatí. Všichni, kdo si objednají během tohoto víkendu nový Yariss Cross, získají dvě VIP vstupenky na vybraný domácí zápas FC Baník Ostrava, jehož je AUTOBOND GROUP partnerem!

Fotogalerie

Autor: Lexus ČR